Jsem rád, jak kluci k zápasu přistoupili, těšilo Půlpána po výhře béčka nad Vraným

Špatně začali? Slabé slovní spojení. Protože domácí víkendové utkání 23. kola áčkové skupiny okresní trojky proti Vranému nad Vltavou odstartovali přímo hrůzostrašně. Neuběhlo ani deset minut a už na soupeře ztráceli dvě branky. Ale béčko fotbalového Rapidu se pak zvedlo, snížilo, srovnalo a ve druhém dějství otočilo výsledek utkání ve svůj prospěch. A nakonec tým vedený trenérem Luďkem Horkým slavil tři body za vítězství 4:3.

„Začátek zápasu se nám úplně nepovedl a soupeř na to dokázal odpovědět dvěma rychlými góly. O pár minut později se nám podařilo snížit skóre a kontrolovat hru. Díky tomu jsme po hodině hry vyrovnali a poté se nám podařilo zápas otočit ve svůj prospěch. V závěru pak soupeř už jen snížil z penalty na konečné skóre 4:3. Jsem rád, jak kluci k zápasu přistoupili, a že jsme jako tým dokázali porazit velmi těžkého a nepříjemného soupeře," liboval si Josef Půlpán, který v této sezoně pendluje mezi áčkem v I. A třídě a právě rezervním týmem.

Josef Půlpán (v modrém) v dresu áčka.

Záloha Rapidu Psáry je v aktuální tabulce se ziskem jednatřiceti bodů na sedmém místě s tím, že na čtvrtou Libeň ztrácí pouhých pět bodů. Teď (v neděli od 17 hodin) ji čeká souboj na hřišti posledního SK Meteor Libeř, který o víkendu neuspěl na hřišti Jesenice B, kde utrpěl těžký direkt v podobě debaklu 1:7.

SK Rapid Psáry B - SK Vrané nad Vltavou 4:3

Poločas: 2:2. Branky: 11. a 70. L. Přeučil, 17. Djebar, 59. Vrkoč - 6. Šístek, 8. Linhart, 88. Švejzar z penalty. Rozhodčí: Sliacký. ŽK: 1:0 (42. Mathauser). Diváci: 70. Hřiště: SK Rapid Psáry. Sestava SK Rapid Psáry B: Horký - Skřivan, D. Dvořák (66. Kouba), Vrkoč, L. Přeučil, Belia (84. Černoch), Mikyska, Mathauser (46. Kučerák), Půlpán, Vondra, Djebar. Trenér: Luděk Horký. Sestava SK Vrané nad Vltavou: Rylich - Hájek, Pěchota, Kubelík, Sýkora, Vojtěch, Šístek, M. Skřivan, Švejzar, Vošahlík, Linhart. Trenér: Pavel Sýkora.