Starší žáci SK Rapid Psáry vítězem okresního přeboru 2013/2014

   V podzimní části vyhráli starší žáci všechna utkání a přezimovali tak suverénně na prvním místě. V jarní části nejprve remizovali na hřišti Červeného Újezda a pak prohráli s druhým mužstvem tabulky, sloučeným týmem Štěchovice/Hradištko. Závěr sezony zvládli hráči perfektně a o jeden bod vyhráli celou soutěž s konečným skóre 106:18. Zásluhu na skvělých výsledcích má celý tým, ale přeci jen je nutné vyzdvihnout výkon Honzy Mareše, který nastřílel v celé sezóně 38 gólů a s velkým náskokem vyhrál tabulku střelců.

 

   Velké poděkování patří oběma trenérům, kteří se nemalou zásluhou podíleli na výsledku ve svém volném čase, dále všem rodičům, kteří neúnavně vozili kluky na tréninky i zápasy a celému výboru SK Rapid Psáry, který nám zajistil výborné podmínky pro dosažení tak skvělého úspěchu.

 

Zdeněk Balouš

starsi-zaci-2014

Sestava na fotografii dolní řada: Jarda Járin Holzhauser (brankář), Antonín Toni Novák, Jan Honzík Beran, Lukáš Luky Doležal, kamarád , Antonín Gergi Gergišák, Tomáš Hervi Hervert, Richar Ríša Sochor.

Horní řada: Radek Doležal (trenér), Tomáš Kuki Kuka, Vašek Váša Szako, Jakub Kuba Kravčík, Michal Míša Balouš, Stanislav Standa Hrubý, David Davča Aron, Jan Hanzi Mareš, Marek Mára Vondráček, Zdeněk Balouš (vedoucí týmu, trenér).