Právě si prohlížíte Áčko: Hrůzostrašný vstup do utkání v Dobrovízi

Áčko: Hrůzostrašný vstup do utkání v Dobrovízi

K předposlednímu utkání podzimu jsme vyrazili, v té době třetímu týmu tabulky, do Dobrovíze. Nikdy jsem tam nebyl a letiště, které jsem viděl (nemyslím letiště Václava Havla) mi napovědělo, že to pro nás nebude jednoduché utkání. Sestava se skládala ještě 3 hodiny před utkáním (omluvenky a potvrzení účasti) což nebylo a nikdy není nic příjemného.

Do utkání jsme vstoupili mizerně, když jsme ve třetí minutě nezachytili křižný pas na pravou stranu a útočící hráč Dobrovíze se štěstím nadvakrát zakončil. Ještě hůř nám bylo, když v šesté minutě Kafe kontroloval plíživou střelu, která možná i za pomoci terénu, skončila na tyči a následně v brance. Po té jsme hru vyrovnali, ale k výraznějšímu ohrožení branky, až na pokus o zakončení Vojty,  jsme se nedostali. Jak jsme si nepohlídali začátek utkání, neuhlídali jsme ani závěr poločasu a v poslední minutě inkasovali na 3:0 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme si řekli, že budeme víc hrát po zemi kombinačně, i když jak jsem zmínil, terén nebyl nic moc, ale byl pro oba týmy stejný. Naše úsilí nám vyšlo v 71 minutě, kdy si mezi obránce naběhl Kuba Kravčík a v pozici sám na brankáře (jak Geki s oblibou říká sám na sám) v klidu zakončil na 3:1. V tu dobu jsme měli víc ze hry, ale stejně to byl víc boj než fotbal. Asi 15 minut před koncem poločasu se blýskl skvělým zákrokem Kafe, kdy chytil tutovku soupeře a na druhé straně, tři minuty před koncem vychytal Robina domácí brankář v jasné pozici, škoda.

Škoda začátku utkání, který se nám vůbec nepovedl, jinak jsme sehráli vyrovnané utkání a bod bychom si zasloužili, ale tým Dobrovíze je velmi kvalitní a bojovný. Poslední utkání odehrajeme doma proti prvním Čisovicím v sobotu 17.11. od 13:30.

Branky: 71. Kravčík Jakub
ŽK: Kore Gökmen, Vondra Martin, Brych Lukáš