Áčko: Po šesti letech tři body z Měchenic

I čtvrté kolo jsme v Měchenicích zvládli. Do utkání jsme vstoupili aktivně, dobře jsme kombinovali a vytvářeli si postupně šance. Bohužel se nám je nedařilo proměňovat, což je naše slabina, na které budeme muset zapracovat. Soupeř se uchýlil k nakopávání míčů za naší obranu, což kluci dobře řešili, nebo zasáhl opět výborný brankář Kafe. Po třiceti minutách byl před pokutovým územím faulován Vojta, na místě, které je pro Gekiho levačku ideální. A Geki se nemýlil, vymetl šibenici na vzdálenější tyči a brankář domácích se jen smutně ohlédl. Poločas skončil 0:1 a šlo se do kabin. V kabině jsme si řekli, že musíme pokračovat v odpovědném výkonu a to se podařilo. V 53‘ si za vápnem našel Geki odražený balon a střelou k tyči zvýšil na 0:2. Soupeř stále nakopával balony na hrotové silové útočníky a bohužel jsme po třech minutách neustáli souboj (možná i s faulem) a soupeř snížil na 1:2. O pět minut později zatáhl Tonda balon po levé straně, odcentroval tak, že obránce soupeře zahrál nešikovně rukou a rozhodčí odpískal jasnou penaltu. K té se postavil Vojta a opět nekompromisně skóroval na 1:3. V závěru nás soupeř zatlačil, opět nakopnutými balony do vápna, a čtyři minuty před koncem utkání snížil na 2:3. Závěr utkání jsme nakonec zvládli a tak jsme si, podle pamětníků po šesti letech, přivezli důležité tři body z Měchenic. V příštím kole přivítáme doma Hostivice.

Branky: 29. Kore Gökmen, 53. Kore Gökmen, 61. Kříž Vojtěch (pen.)
ŽK: Kříž Vojtěch, Vršek Vojtěch, Keller Robin