Áčko postupuje v poháru OFS

Ve středu jsme v pohárovém utkání doma opět přivítali soupeře ze Zlatník. Prvních patnáct minut nám moc nevyšlo, soupeř kombinoval a my byli příliš zbrklí v předfinální fázi. Vše se změnilo v devatenácté minutě, kdy Vojta odcentroval a Tonda na zadní tyči bezpečně uklidil míč do sítě soupeře, 1:0. Hru jsme vyrovnali, lépe jsme kombinovali, což se zúročilo ve 37 minutě, kdy Vojta po prostrčení od Máry zvýšil na 2:0. O pět minut později se opět prosadil Tonda, po uvolnění od Máry a bylo to 3:0. Minutu před koncem poločasu skóroval ještě Mára, kdy si s Tondou prohodili role, a stav byl 4:0. Bohužel jsme do poločasu stihli ještě obdržet branku, kdy po zbytečném faulu zahrával soupeř přímý kop, který po nedůrazném odehrání dorazil do branky. Do kabin se šlo za stavu 4:1. V poločase jsme vystřídali zataveného Pedra, který po zranění odehrál slušný poločas. Druhý poločas už byl jen formalitou. Soupeři evidentně došla šťáva a z naší strany se valil na soupeře jeden útok za druhým. Bohužel se nám nepodařilo několik přečíslení využít a tak se prosadil až patnáct minut před koncem Kuba, který si po individuální akci zkušeně připravil zakončení na svojí slabší levačku a hokejovým dloubáčkem vymetl šibenici. Tento gól si určitě zasloužil, a pevně věřím, že ho to nakopne k další skvělým výkonům. Celkově byl druhý poločas uvolněný a hráli jsme „totální“ fotbal kdy se v jednu chvíli objevili v útoku oba stopeři Robin s Radkem a na pravém křídle Kába co by pravý obránce :-D. Zápas to byl vydařený, klukům musím poděkovat, že se utrhli z práce a dorazili, a hlavně že podali zejména v prostřední fázi utkání kvalitní výkon. V sobotu odjíždíme do Měchenic v 14:45 autobusem a věřím, že diváků s námi bude jezdit čím dál víc.

Branky: 19′ Keller Antonín, 37′ Kříž Vojtěch, 43′ Keller Antonín, 44′ Brych Marek, 76′ Kravčík Jakub
ŽK: Keller Robin, Vršek Vojtěch