Áčko: První prohra sezony, Krňany nás přehrály 6:3

Utkání v Krňanech jsme nezvládli. Bohužel se nám nesešla stoperská dvojice, takže musel na stoperu zaskočit Geki. I tak jsme do zápasu vstoupili aktivně a prvních 20 minut jsme byli lepším týmem, z čehož jsme vytěžili vedení 1:0 gólem Kuby, který doklepl obhození brankaře Tondou. Pak šel ještě sám na brankaře Vojta, ale bohužel neproměnil. A tak po našem rohovém kopu a rychlém protiútoku soupeř vyrovnal na 1:1. Od té doby soupeř ovládl střed hřiště a chudák Kafe se měl co ohánět. Když pak soupeř proměnil přímý kop, do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Krňany. Ani ve druhém poločase obraz naší hry nezměnil. Soupeř byl aktivnější, běhavější a to využil hned v sedmé minutě druhé půle, kdy zvýšil na 3:1. Naději nám dal Tonda o pět minut později, když snížil na 3:2, ale soupeř se nezlomil, dál hrál velmi aktivně a zvýšil na 5:2. Deset minut před koncem ještě snížil na 5:3 Geki, ale to bylo z našeho pohledu vše. Soupeř dovršil konečné skóre 6:3 nádhernou střelou do šibenice. Nezbývá než zvednout hlavy a připravit se na další utkání.