Áčko: S Hostivicemi jsme jen remizovali 3:3

V pátém kole jsme přivítali doma Hostivice. Jejich průběžné výsledky naznačovaly, že se jedná o silný tým, což se v prvním poločase potvrdilo. Již ve dvanácté minutě jsme se zachovali nedůrazně ve vlastním pokutovém území, hostivický útočník obhodil našeho brankaře a bylo to 0:1. Minutu před koncem poločasu jsme vyrobili opět individuální chybu, kdy vyjetý Robin ztratil míč, soupeř se ocitl v situaci 2 na 1 a perfektně ji vyřešil. I když jsme byli kombinačně lepší, moc šancí jsme si nevytvořili a do kabin jsme šli za stavu 0:2. O poločase jsme si řekli, že není nic ztraceno, že jsme lepším týmem a že „Csaplárova past“ nám hraje do karet. Vystřídali jsme dva hráče, čímž jsme ještě více oživili hru a druhý poločas jsme soupeře mačkali k jeho brance. Tlak vyústil hned v 51 minutě, kdy byl v pokutovém území stažen Vojta Kříž. Sám, ačkoliv to máme dohodnuté jinak (Geki se prý necítil), šel kopat penaltu, kterou bezpečně proměnil na 1:2. To nám přidalo na motivaci a dál jsme soupeře přehrávali. V 55 minutě zahrával Geki přímý volný kop z levé strany, poslal jej na zadní tyč, brankář míč pouze vyrazil, Pospa perfektně dobíhal a zavěsil na 2:2. Naše radost z vyrovnání však trvala pouze čtyři minuty, kdy po luxusním centru z pravé strany, se Tonda jen kochal a úplně volný hráč hostí hlavou přesně zakončil. To s námi samozřejmě malinko otřáslo, ale dál jsme hráli naší hru a tlačili se dopředu. V 85 minutě se obranou protáhl Kukačka, předložil před prázdnou branku Vojtovi a ten svým druhým gólem vyrovnal na 3:3. Těsně před koncem ještě nastřelil Geki z přímého kopu tyč tak, že už celá tribuna jásala, ale míč se odrazil přes celé vápno až téměř do autu, taková to byla rána. Vzhledem k průběhu utkání bod bereme s pokorou, v dalších utkáních se musíme vyvarovat individuálních chyb v defenzivě a ještě trochu přidat na kombinační hře. Příští utkání budeme hrát na půdě nováčka okresního přeboru v Krňanech.