Áčko: S prvními Jinočanami jsme prohráli 3:1

V dalším kole jsme nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky Jinočanům. Sestava byla podstatně lepší než v Krňanech a tak jsme sehráli vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem. V prvním poločase jsme se jednou prosadili, ale bohužel si Vojta nechtěně narazil o Pavla Kuku stojícího v ofsajdovém postavení a tak branka nemohla být uznána. Škoda, šance to byla tutová. V dalším průběhu poločasu nás držel nad vodou opět výborný brankář Kafe. Poločas tak skončil 0:0.

Do druhého poločasu jsem hráče nabádal k zachycení začátku, hlavně neinkasovat zbytečnou branku, což se nám nepodařilo a soupeř v rozmezí osmi minut odskočil do dvoubrankového vedení. Všechny síly jsme vrhli do útoku, začali jsme soupeře tlačit k jeho brance, což vyústilo ke snížení, kdy si na Gekiho roh naskočil Pavel Kuka a snížil na 1:2. Bohužel se nám nepodařilo proměnit další šance, kdy sám Kuki měl aspoň tři. V závěru pak soupeř zvýšil na konečných 3:1, když jsme nesmyslně otevřeli prostor na levé straně a soupeř toho zkušeně využil. Další utkání odehrajeme v rámci posvícenských oslav s Dobřichovicemi v sobotu 20.10.2018 už od 15:30.