Áčko: Se Štěchovicemi bereme 3 body – 7:2

Po nevydařeném utkání v Dobříči jsme si chtěli spravit doma chuť a opět získat plný bodový zisk s hosty ze Štěchovic.  Tentokrát jsme mohli sestavu poskládat dle představ, protože jsme se po dlouhé době sešli tak, jak by to mělo být každý zápas.

Utkání jsme začali výborně, už ve třetí minutě zaběhl do křídla alá Coufal Mára Holeš, odcentroval, k odraženému míči se dostal Matty a nekompromisní šouravkou k tyči otevřel skóre na 1:0. O pět minut později se nepovedl výkop Kafemu, který rozehrál přímo na soupeře, a protože byl asi 30 metrů před brankou, soupeř jej jednoduše přehodil 1:1. To ale bylo ze strany Štěchovic v prvním poločase vše. Pak jsme už hráli jen my, stopeři skvěle odebírali nákopy soupeře a do ničeho jsme Štěchovice nepustili. V 17 minutě se Geki postavil k přímému kopu a z ideální pozice pro leváka zakončil nechytatelnou střelou od břevna do branky 2:1. V 25 minutě prošel Matty snad celé hřiště, které se mu otevřelo jak poupě a odražený míč v pozici pavouka dorazil Vojta 3:1. O čtyři minuty později jsme měli možnost dalšího přímého kopu, ale Geki tentokrát nestřílel, ale snažil se rozehrát na Kubu. Bránící hráč tento úmysl přečetl, ale bohužel špatně odkopl míč jen do své zdi, který si našel Pavel Kuka a zakončil na zadní tyč, čímž odstartoval představení, které se mu doufám ještě párkrát v našem dresu podaří 4:1.

V poločase jsme si řekli, že nebudeme bláznit a budeme dál hrát svojí hru. Bohužel hned ve druhé minutě jsme opět chybně rozehráli od branky do středu hřiště, soupeř vystihl rozehrávku a v situaci 1 na 2 se snažil svoji chybu Kafe napravit, ale soupeř se štěstím snížil na 4:2. To nás, ale nemuselo trápit, protože jsme hráli výborně. Už v padesáté minutě si mezi stopery naběhl Vojta, byl ve vápně faulován a Geki zkušeností sobě rovnou s přehledem zvýšil na 5:2. O pět minut později jsme zahrávali přímý kop, který rozehrál Geki, Vojta vyhrál hlavu a Kukačka zvýšil na 6:2. Pak se zjevil na hrotu výborně hrající Mára Holeš, ale se zakončením v pozici 1 na 1 si neporadil. Deset minut před koncem se stalo něco, v co už jsem ani nevěřil, že někdy uvidím :-). Po rohu se k odraženému míči dostal Kukačka, zkušeně zařval pusť, uklidil míč k tyči na konečných 7:2 a završil tím hattrick.

Celý tým hrál výborně, ale musím vyzdvihnout Kukačku za výběr místa při zakončení, Máru Holeše za to co naběhal, stopery za odebírání míčů, a mimořádně utkání sedlo Mattymu, od kterého bych očekával minimálně stejný výkon v každém utkání.

Zdeněk, trenér

Branky: 3. Vondra Martin, 17. Kore Gökmen, 25. Kříž Vojtěch, 29. Kuka Pavel, 50. Kore Gökmen (pen.), 55. Kuka Pavel, 80. Kuka Pavel
ŽK: Dubay Radek, Vondra Martin