Áčko: V Dobříči jsme jen remizovali 3:3

Do utkání v Dobříči jsme vstoupili velmi dobře. V deváté minutě těsně minul Matty střelou z vápna, ale vše si vynahradil o dalších devět minut později, kdy vystřelil ze stejného místa, tentokráte přesně k tyči a posunul nás do vedení 1:0. O čtyři minuty doklepl míč do branky Vojta po odražené střele Máry Brycha 2:0.  Slušný poločas, kdy Lukáš Brych dvakrát vyhlavičkoval z branky jasný gól, završil Geki umístěnou střelou k tyči a brankář soupeře se jen nešťastně podíval. Bohužel jsme v poslední minutě prvního poločasu inkasovali na 3:1, a jak se později ukázalo, posadili jsme tím soupeře na koně.

Ve druhém poločase jsme se dostali pod neustálý tlak soupeře, který vše nakopával na vysokého útočníka, jenž se svou výškou vyhrával všechny osobní souboje a připravoval šance ostatním. My jsme hrozili rychlými brejky, které se nám bohužel nepodařilo efektivně zakončit. Opět nás podržel skvělý Kafe, i když druhý gól soupeře jde malinko za ním, ale zase vychytal spoustu dalších šancí. Přesto soupeř vstřelil další dvě branky a utkání skončilo nerozhodně 3:3. Díky všem za slušně odehraný velice náročný zápas.