Áčko: Zápas s Dobřichovicemi se nám nevyvedl 2:4

Na posvícenskou sobotu jsme doma přivítali tým z Dobřichovic. Už v úvodu se nám vyskytl problém, kdy se na sraz nedostavil Jurii. Tady musím podotknout, že jsem se dopustil taktické chyby, a tedy výsledek prvního poločasu padá na mou hlavu.

Do zápasu jsme vstoupili výborně a hned ve 14. minutě jsme vedli zásluhou Pavla Kuky 1:0, kdy mu na pravou stranu poslal přesný pas Geki a Pavel zkušeně přeloboval brankaře hostí. Soupeř snížil hned o 4 minuty později, kdy se odražený míč ve vápně dostal k volnému hráči a ten nekompromisně zavěsil (1:1). Netrvalo dlouho a naší chybnou rozehrávku z pravé strany soupeř využil, a přesnou střelou k tyči zvýšil na 2:1. Pak se opět do šance dostal Pavel Kuka, ale nastřelil pouze tyč. Další tutovku neproměnil Mára, kdy sám před brankou nastřelil pouze brankaře hostí. Ve 37. minutě se soupeř skvěle vykombinoval středem a opět umístěnou střelou zvýšil už na 3:1.

V poločase jsme vystřídali a vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně. Soupeře jsme přitlačili k jeho brance, ale povedl se nám až rychlý protiútok. Geki vyslal Jirku Strnada na pravé straně, ten nastartoval svojí motorku a utekl úplně všem. Z druhé vlny jej zleva doplnil Pavel Kuka, kterému Jirka předložil luxusní přihrávku před prázdnou branku, ale Pavel nepochopitelně přestřelil. V 60. minutě hodil Jirka Strnad dlouhý aut až do vápna, který propadl k úplně volnému Pavlovi, ten se tentokrát nezmýlil a snížil na 3:2. V 68. minutě kopal soupeř pokutový kop, ale nastřelil pouze břevno a my začali věřit, že jsme schopní zápas otočit. Bohužel jsme se dopustili taktické chyby, soupeř rychle rozehrál autové vhazování a úplně volný hráč překonal bezmocného Kavku 4:2. V průběhu druhého poločasu všechny diváky pobavil brankař Kafe, kdy si vyběhl až k naší střídačce, dovolil si zidanovku, kterou obehrál soupeře a ještě skvěle rozehrál.

Do konce podzimní části zbývají čtyři utkání, v kterých musíme bodovat. Chci apelovat na všechny hráče, abychom spojili síly v závěru podzimu.