coerver-200x200

SK Rapid Psáry ve spolupráci s místní mateřskou školkou otevřel fotbalovou školičku.

Fotbalová školka je připravena pro děti ve věku 4-6 let. Jejím cílem je všeobecná sportovní příprava pro děti předškolního věku. Děti z Fotbalové školky se mohou po dovršení 6 let zařadit do mladší přípravky SK Rapidu Psáry nebo SK Čechoslovan Dolní Jirčany a nastupovat k fotbalovým zápasům, nebo si vyberou jiný sport.

Náplň tréninku není zaměřena jen na fotbal.

„Děti nejvíce milují hry, proto jsme pro ně připravili program specializovaný na děti předškolního věku. Trpěliví trenéři každému dítěti individuálně vysvětlí co, proč a jak má dělat, aby se na hřišti cítilo spokojené. Po celou dobu tréninku budou děti soutěžit, hrát si s balony, překonávat překážkové dráhy, zkrátka absolvují všeobecnou pohybovou průpravu,“ vysvětlil manažer mládeže Michal Kroupa.

Pro děti ročníků 2010-2012 nabízíme tréninky prvních fotbalových „krůčků“. Každé pondělí od 13.00 hod. se dětem na psárském fotbalovém stadionu věnují zkušení trenéři, kteří je zábavnou formou provedou základy kopané. Tréninky budou zaměřeny na základní pohybové dovednosti, průpravné hry  a zábavná průpravná cvičení.

Děti jsou v psárské mateřské školce vyzvedávané ve 12.30 hod.  a po tréninku jsou vráceny zpět.

Trenéři

Jiří Strnad
Senior trenér Coerver® Coaching ČR

Absolvované kurzy a praxe:
Coerver® Coaching Initial Training (Praha)
Coerver® Coaching Youth Diploma (Praha)
Coerver® Coaching Youth Diploma (Fulham)
Coerver® Coaching Camp 2013 (Satalice, Nymburk)
Coerver® Coaching Camp 2014 (Satalice, Královice)

Pavel Buša
Hlavní trenér Sk Slavia Praha
ročník 2008

 

Kontakt

e-mail: treninknavic@seznam.cz