Dorost: Poločas snů a poločasu jako z hororu v Meznu

Na první delší štaci po okrese Benešov jsme vyrazili v neděli ráno do Mezna. Ano je to ta obec u Tábora, od Psár vzdálená asi 70km. Před naším zápasem jsme shlédli závěr utkání domácích, v kategorii mladších žáků. Převlékat jsme se šli až 30 minut před zápasem. Nicméně jsme do utkání vstoupili skvěle a poločas vyhráli 5:0. To byl ten poločas snů. Ale druhý poločas byl doslova horor. Kluci si snad mysleli, že se utkání dohraje samo a že se nemůže nic stát. Ale stalo se. Dlouhé míče propadávaly za naší obranu a soupeř proměňoval jeden brejk za druhým. Ve středu pole nikdo nepracoval týmově, a když jsme si nějaké šance vypracovali, nedokázali jsme je proměnit. Druhý poločas jsme prohráli 6:0! a celkově skončilo utkání 6:5 pro domácí. Nikdy jsem nezažil takový obrat v zápase a pevně věřím, že se z toho kluci poučí a pochopí, že fotbal se hraje devadesát minut. Příští utkání hrajeme doma ve Vestci s týmem Zvole/Vrané.

Branky: 12. Hervert Tomáš, 27. Gündüz Ata Anil, 39. Hervert Tomáš, 43. Hervert Tomáš, 45. Dvořák David
ŽK: Silovský David, Hervert Tomáš