Dorost: SK Rapid Psáry/TJ Viktoria vestec – Sázava/Ostředek 2:4

V neděli 9.9. jsme doma přivítali sloučené mužstvo Sázava/Ostředek. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Už v 19 minutě jsme vedli 1:0 po dorážce Tomáše Herverta. Bohužel vedení nám vydrželo pouhé 2 minuty, než jsme po zbytečné chybě dostali vyrovnávací branku. Do poločasu jsme stihli ještě jednou udeřit a to když se přímo z rohu prosadil opět Tomáš Hervert. V kabině jsme si řekli, že budeme pokračovat v nasazení z prvního poločasu a vyvarujeme se chyb jako u prvního gólu. To se nám však nepovedlo a ve druhém poločase jsme dostali 3 góly na konečných 2:4. Nutno podotknout, že jsme měli spoustu šancí, které měly skončit gólem. Honza Kučerák, který šel 2x sám na brankáře a z jasné pozice nastřelil pouze břevno nebo zábrany, dále Tomáš Hervert, který také samostatný nájezd neproměnil. Z těchto chyb se musíme poučit a pokud chceme vyhrávat je musíme odstranit.