Dorost: Těsná prohra s týmem Zvole/Vrané 3:4

Tuto neděli jsme na hřišti Vestce přivítali spojený tým Vrané a Zvole. Zápas začal výborně, po 1. minutě se přímo z rohového kopu prosadil David Silovský. Netrvalo však dlouho a soupeř odpověděl, po individuální chybě našich stoperů proměnil hostující hráč samostatný nájezd na Vojtu. Po dalších 5 minutách stejný hráč zvyšoval na 2:1 pro hosty. Ve 20. minutě jsme však udeřili my, když jeden z našich borců napálil odražený míč do sítě. 2:2. Bohužel těsně před koncem poločasu jsme znova inkasovali, a tak se šlo do kabin za stavu 2:3. Řekli jsme si, že zkusíme hrát více po zemi a kombinačně, což vyústilo v gól v 80. minutě, kdy Pepa umístil míč do sítě po krásném centru od Tomáše Herverta. 3:3. Nechtěli jsme sebrat z domácího zápasu jen bod, avšak soupeř nás za to v 85. minutě potrestal. Zápas skončil 3:4, nás můžou mrzet hlavně neproměněné šance, kdy jsme šli alespoň 3x sami na brankáře a neproměnili. I tak chci poděkovat klukům za bojovný výkon.