Druhý zápas sezony jsme zvládli bravurně

Do druhého zápasu sezony jsme provedli dvě změny v základní sestavě, kdy se po trestu vrátil Geki a místo sloužícího Radka nastoupil Čenda. A začali jsme ještě lépe, než jsme skončili ve Zlatníkách, co se předvedené hry týče. Soupeře jsme dvacet minut k ničemu nepustili, presovali jsme již na jeho polovině a to dělalo Břežanům velké problémy. Konstruktivně jsme odebírali míče a zakládali útoky do otevřené obrany. Skóre otevřel již v šesté minutě Mára po Tondově přihrávce a pak to šlo ráz na ráz. V desáté minutě doklepl Matty po Vojtově odražené střele, pak byl Vojta ve čtrnácté minutě jasně faulován v pokutovém území a Geki s jistotou proměnil. Do poločasu ještě skorovalo bratrské duo Tonda a Robin Kelerovi, ve dvacáté páté a třicáté třetí minutě a po půl hodině to bylo 5:0! Do druhé půle jsme vystřídali Vojtu za Vojtu (Vrkyho) a postupně i další hráče z lavičky. V pětapadesáté minutě se opět prosadil Matty, kdy si sám na půlce vybojoval míč a samostatný nájezd proměnil. Přidávali jsme i další šance, které se bohužel proměnit nepodařilo, ať už Vrkyho střelu zastavila tyč nebo jeho pověstná špičička 🙂 namísto nekompromisního zakončení. Několik šancí si vytvořili i hosté, ale bezvadné zásahy brankaře Kavky je přiváděli k zoufalství. A tak se v poklidu utkání dohrálo do zaslouženého vítězství 6:0. Potěšením pro nás musí být skvěle zvládnutý první poločas a za jednotlivce musím vyzdvihnout určitě Juriho Sakalu, stoperskou dvojici Robina a Čendu, Vojtu Kříže za tři asistence a výkon brankaře Kafeho. Ale i ostatní hráči podali velmi dobrý výkon a bylo vidět, že je fotbal baví. Již v sobotu jedeme do Tuchoměřic, odjezd autobusu je v 15:00 ze hřiště.

Branky: 6‘ Marek Brych, 10‘ Martin Vondra, 14‘ Gökmen Kore (p), 25‘ Antonín Keller, 33‘ Robin Keller, 55‘ Martin Vondra
ŽK: Honza Páv, Gökmen Kore