Dorotst: Poločas hrůzy s Nespekami a prohra 5:1

Tuto chladnou neděli jsme s hráči dorostu vyrazili k druhému mužstvu tabulky, po omluvě Ondry Adámka zbylo 11 hráčů, kteří dorazili na zmrzlé hřiště soupeře. Lenivé počasí, nejlepší na čaj někde v hospodě se projevilo i v kabině a při rozcvičce, kde kluci byli jako zpomalený film. Kdyby bylo ještě o 2 stupně méně, tak by se pravděpodobně uložili k zimnímu spánku. Nicméně jsme nastoupili proti vyspělému soupeři a od první minuty jsme nestíhali. Domácí měli spoustu pohybu, kombinaci bez zbytečných chyb a hlavně zápal do hry, který nám bohužel chyběl. Nakonec jsme šli do kabin za stavu 0:4 a to jsme byli ještě rádi.

Během poločasu jsme si všechno v klidu vyříkali, kluci si dali rychlokurz ve zpytování svědomí a do druhé půle nastoupili motivovaní s výsledkem něco udělat. To se zužitkovalo gólem Ríši Adámka, který po vysokém presingu a chybě domácí obrany prostřelil gólmana a snížil na 1:4. Druhý poločas byl hodně soubojový a bojovný z obou stran, bylo poměrně hodně šance, nutno přiznat, že více na straně soupeře, který nakonec jednu ze svých šancí proměnil a upravil na konečné skóre 5:1.

Kluky musím pochválit za druhou půli, konečně našli chuť vyhrávat a bojovat jeden za druhého. A díky výsledku 1:1 v druhé půli si kluci dokázali, že pokud opravdu chtějí, tak můžou hrát s jakkýmkoliv soupeřem.