Rekonstrukce hospůdky na hřišti v Psárech

Rekonstrukce hospůdky na hřišti v Psárech

Jistě jste si všimli, že od 4.února je hospůdka na hřišti uzavřena, ale naštěstí jen po dobu kompletní rekonstrukce, která zahrnuje sály, zázemí a WC. Milovníkům piva, ale i dalším, můžeme prozradit, že zde bude naistalováno kompletní zařízení a technologie pro čepování tankového piva, v tomto případě značky Gambrinus. Znalci piva jistě dosvědčí, že tankové pivo je podstatně lahodnější, než klasické sudové. Záměrem je však interiér vyladit tak, aby zde bylo příjemné posezení třeba jen u dobrého kafíčka nebo u sklenky vína, což jistě ocení hlavně ženy. Samozřejmě se počítá, jako v minulosti, s večery se zábavou, které pořádají SK Rapid Psáry a SDH Psáry, případně další akce.

Ukončení rekonstrukce a otevření hospůdky se předpokládá 16.3.2018. Přesné datum otevření bude upřesněno vývěskou na hospůdce a na webových stránkách SK Rapid Psáry. Doufáme, že se vše podaří ke spokojenosti všech.

Samozřejmě nenecháme naše stále hosty na holičkách. Po celou dobu rekonstrukce bude otevřená restaurace Rubín, kde bude personál z hospůdky na hřišti poskytovat služby jako obvykle, takže o své oblíbené pivečko a posezení nikdo nepřijde.