Třetí jarní kolo Mladších žáků

V sobotu 21.4. jsme dopoledne vyrazili odehrát třetí mistrovské utkání do Hradištka. Kromě krásného počasí nás čekalo i nádherně střižené hřiště, klobouk dolů.  Na podzim jsme tohoto soupeře v Psárech přehráli 7:1 a vyhrát jsme chtěli i zde. Od začátku jsme celkem dobře kombinovali a dostávali se do šancí. Ve 3. minutě si sám vybojoval míč u soupeřova vápna Denis Kouba a při zakončení se nemýlil, čímž nás dostal do klidu. I nadále jsme drželi míč a jelikož obrana dobře přistupovala k vysokým hráčům Hradištka, Matěj Motyčka v brance si spíše zahrál více nohou, než aby řešil nějaké šance soupeře. V 9. minutě si po kombinaci s Matějem Maškem připsal svou druhou branku v zápase Kouba a když ve 21. minutě krásnou střelou z přímého kopu zvýšil Matěj Mašek na rozdíl tří branek, dohráli jsme první poločas s příjemným náskokem a bez obdržené branky.
O poločase jsme si řekli, že ještě více zpřesníme kombinaci a spolupráci v útočné fázi a hlavně si sami kluci  stanovili cíl, že tentokrát udržíme čisté konto, o které jsme v minulém kole doma smolně přišli v závěru utkání. S druhým poločasem jsem byl opravdu spokojen. Hráči hráli z chutí a postupně se do šancí dostali snad všichni naši hráči. Tři branky za sebou vstřelil Matěj Mašek a závěrečnou sedmou přidal tečovanou střelou i Sam Rýdl. Obrana fungovala, hráči se dobře zajišťovali a tak se jim opravdu podařilo, s přispěním pár dobrých zákroků Matěje Motyčky, čisté konto udržet. Povedené sobotní dopoledne s pěkným výsledkem.

3. jarní kolo:   Hradištko – Psáry 7:0 (3:0)
Branky: Matěj Mašek 4, Denis Kouba 2, Sam Rýdl 1
Nejlepší hráč: Matěj Mašek
Sestava: Motyčka – Pavlík, Kalousek, Kalbáč, Baxa – M. Mašek, Rýdl, Pavlas, Kupec, Hlaváčková – J. Mašek, Kouba