23_20240307_093217.jpg
22_20240307_093151.jpg
74_20240629_184418.jpg

Los určil prvního soupeře. Cesta do Evropy povede nejprve přes Brandýs na Labem

Fotbalisté Rapidu Psáry, vítězové béčkové skupiny I. A třídy a Poháru Středočeského fotbalového svazu (DEMI SPORT Pohár SKFS) za sezonu 2023/2024, už znají soupeře pro utkání druhého předkola české větve MOL Cupu. Jako první v cestě národním pohárem jim budou stát fotbalisté Brandýsa nad Labem, tedy borci osmého celku již uplynulého ročníku divizní skupiny B. V týdnu o tom rozhodl los a úřední termín sehrání zápasu je sobota 3. srpna od 17 hodin. Výhodu domácího prostředí bude mít Rapid Psáry.

Ten zná i soupeře pro nadcházející ročník krajského přeboru, kam postoupil díky famóznímu tažení druhou nejvyšší soutěží SKFS. Z divize (již 4. ČFL) do kraje spadly Čáslav a Nespeky, nahoru naopak postoupil Ligmet Milín, mimochodem červencový soupeř Rapidu v rámci premiérového ročníku krajského Superfinále.

Z krajského přeboru do I. A třídy sestoupily Spartak Průhonice, Sparta Kutná Hora a Mnichovohradišťský SK. Hrát tam nebude ani pátá Sokoleč, která dobrovolně odstoupila. Kromě Rapidu si krajský přebor z I. A třídy zahrají ještě Rakovník a Tuchoměřice - tedy dva celky ze druhé skupiny I. A třídy.

Složení krajského přeboru pro sezonu 2024/2025: SK Poříčany, FC Velim, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, AFK Tuchlovice, SK Chlumec, SK Tochovice, SK Doksy, Tatran Sedlčany, TJ Sokol Libiš, Povltavská Fotbalová akademie B, MFK Dobříš, FK Čáslav, TJ Sokol Nespeky, SK Rapid Psáry, SK Rakovník a TJ Sokol Tuchoměřice.

Související články

SK Rapid Psáry
73_20240625_185301.jpg

Famózní sezona Rapidu: Smrtící ofenziva, výborná obrana i fluktuace hráčů

Áčko fotbalového Rapidu Psáry prožilo naprosto brilantní sezonu. Borci pod vedením dokonalého trenérského tandemu (Danilo Antiče a Lukáše Debnára) ovládli nejen Pohár SKFS (Středočeský fotbalový svaz), ale i béčkovou skupinu I. A třídy, po jejímž konci (vlastně ještě s předstihem) slavili postup mezi krajskou smetánku. A nutno dodat, že zcela zaslouženě. Psáry celou soutěž opanovaly o dominantních dvanáct bodů, během celého ročníku nebodovaly pouze třikrát a ve třiceti mačích nastřílely úctyhodných 111 branek.