Příměstské kempy

Příměstské kempy RAPIDU!

Představte si radostné oči vašeho dítěte, jak se rozzáří po každém vstřeleném gólu, úspěšném hodu na koš nebo po každém povedeném úderu na tenisovém kurtu. Se silným trenérským štábem si mohou vaše děti zažít nejen spoustu legrace, ale také se naučí nové sportovní dovednosti, posílí svého týmového ducha a získají vzpomínky, které si budou pamatovat po celý život.

Tréninková náplň
Na kempu účastníci zažijí tréninkovou náplň hráčů SKS, která zahrnuje rozvoj fotbalový, pohybový dovedností a nebo prevenci před zraněním pomocí kompenzačních cvičení a další... Během kempu se budeme ve fotbalové části hlavně věnovat rozvoji technických dovedností, hry 1 na 1 a kreativity v hrách malých forem. 

Samozřejmě nebudou chybět také fotbálky velkých forem, turnaje a různé soutěže. Tyto tréninky budou doplňovat kompenzační posilovací cvičení a pohybová (koordinační) cvičení (samozřejmě s přihlédnutím na věk a věkové zákonitosti dětí.

A hlavně po celý kemp nás bude doprovázet SOUTĚŽIVOST a SPOUSTA ZÁBAVY!!
Přijďte s námi prožít léto plné sportu a nezapomenutelných zážitků! Těšíme se na vás ve Sportovním areálu SK Čechoslovan, kde na vašé děti čeká nejen výborné sportovní vyžití, ale i nová kamarádství a hodnotné zkušenosti.

KONTAKTY: 

     728 160 161 

     SKOLAFOTBALU@EMAIL.CZ