23_20240307_093217.jpg
22_20240307_093151.jpg
67_20240531_222817.jpg

Ondřej ´PEDRO´ Petr svolává fanoušky do kotle v zápase o titul!

A mužstvo se těší na dlouho očekávaný zápas! Během celé dosavadní jarní sezony zůstalo neporaženo a z dvanácti zápasů vyhrálo jedenáctkrát. Velké plány má domácí tým proti Hlízovu, jelikož dvě kola před koncem ročníku si chce zajistit dlouho očekávaný DOUBLE. Přípravy jsou pořádné! Ondřej Petr, který měl na starosti kotel při pohárovém utkání, chystá další pyrotechnické představení a zve všechny ke fandění a podpoře klubu.


Ohlas Ondřeje Petra:

Na finále poháru jsme zkusili vymyslet kotel za brankou a byla to pro Psáry novinka, kterou jsme nijak nenacvičovali a chorály vznikaly za pochodu, ale i tak to byla fantazie. Zúčastnilo se cca 50 fanoušků, kteří pod taktovkou Pedra fandili na 1931% celý zápas. Ze začátku se kluci trochu ostýchali, ale když začali dorostenci burcovat, tak strhli všechny věkové kategorie od nejmenších po nejstarší a vznikl z toho parádní hlouček mladých fotbalistů, kteří si užívali zápas a podporovali hráče A-týmu až do vítězného konce. Během zápasu proběhly tři pyro-shows, kde jsme zvolili dýmovnice a bengálské ohně v barvách klubu, aby byl krásný efekt pro ostatní fanoušky a hráče bez dělobuchů. Na následující utkání v sobotu od 17.00 na domácím hřišti plánujeme provést podobnou show, tak doufám, že se sejdeme ve stejném počtu či ve větším počtu. Jsou zvaní mladí, staří, ženy, muži, vlastně kdokoliv, kdo má ruce a hlas na to, aby podpořili náš tým k postupu do krajského přeboru. Díky všem, co se podílí na chodu fandění a do budoucna plánujeme daleko větší věci. „Když vyhraje Rapid, tak se půjdeme napít.“

Zápas se uskuteční 1. června od 17 hodin na domácím hřišti ve Psárech. 


Související články

SK Rapid Psáry
66_20240531_083209.jpg

FOTO: Rapid přehrál Poříčany a vyhrál krajský pohár. O víkendu zaútočí na double

/FOTOGALERIE, VIDEO, REPORTÁŽ, OHLASY/ Naprostá paráda. Áčko fotbalového Rapidu Psáry zvládlo středeční finále DEMI SPORT - Poháru Středočeského fotbalového svazu (SKFS) na jedničku, když v domácím prostředí přehrálo SK Poříčany, druhý tým krajského přeboru, jasně 3:0. Dvě branky vstřelil ve výborné formě hrající Ihor Krasnyanyk, o zbývající trefu se postaral kapitán Lukáš Pouček.