Poprvé doma, do Psár přijedou Vrdy. Je čas vrátit soupeři porážku z podzimu

Minulý týden přivezli velice cenné tři body ze Staré Boleslavi, kde vyhráli těsně 3:2. A na ně budou chtít fotbalisté Rapidu Psáry navázat i v dalším souboji druhé poloviny béčkové skupiny krajské I. A třídy doma proti Slavoji Vrdy. Utkání, které se hraje v rámci 20. kola soutěže, začíná na psárském hřišti v sobotu v 16.30 hodin.

„Čekají nás Vrdy, tým ze středu tabulky, proti nimž budeme chtít odčinit podzimní porážku 2:1. Budeme hrát konečně doma, kde jsme doposud ještě neprohráli, takže na to chceme navázat a v této neporazitelnosti pokračovat," prohlásil před víkendovou bitvou fotbalista Rapidu Lukáš Kalous. „Tímto chci pozvat všechny naše fanoušky, kteří nám pomohou k výhře," doplnil s optimismem třiatřicetiletý rychlík.

Lukáš Kalous.

Jak už zmínil Lukáš Kalous, podzimní vzájemné střetnutí skončilo na hřišti soupeře výhrou Slavoje 2:1. Tehdy měl Rapid raketový nástup do utkání, už ve druhé minutě se zásluhou trefy Jana Peka ujal vedení, ale soupeř ještě do poločasu dokázal srovnat z pokutového kopu a po obrátce výsledek nakonec otočil na svoji stranu.

Program 20. kola I. A třídy Středočeského kraje (skupina B) - pátek 10.15: SK Polaban Nymburk - SK Úvaly, 10.30: SK Kosmonosy B - Dolnobousovský SK, sobota 16.30: Sokol Luštěnice - SK Rejšice, FK Pšovka Mělník - SK Slovan Poděbrady, SK Rapid Psáry - TJ Slavoj Vrdy, FK Bohemia Poděbrady - FC Horky, neděle 16.30: TK Slovan Lysá nad Labem - FK Slavoj Stará Boleslav, FK Čáslav B - Fotbal Hlízov.