Záložní výběr Rapidu nenavázal na předchozí vítězství na hřišti Meteoru Libeř (4:2), když v nedělním utkání 25. kola okresní trojky nestačil na domácím hřišti na výborně hrající béčko Jesenice 2:5. Hostující mužstvo o svém cenném vítězství rozhodlo už v úvodních dvaadvaceti minutách, po nichž vedlo o pět branek.

Kdo přišel na stadion v Psárech pozdě, mohl jedině litovat. Už v první minutě se trefil Marek Neumann, za malou chvíli přidal druhou branku Dominik Novotný a záhy překonal Luďka Horkého i dorostenec Jakub Tintěra. Ten byl skutečně při chuti, protože se ve 22. minutě trefil ještě jednou, před ním rozvlnil síť i Václav Bradáč - 0:5.

Až pak se prosadily i Psáry, i když ne až tak úplně. Nešťastnou vlastní branku si totiž dal Marek Štěpánek. Od té doby Jeseničtí polevili a do zápasu se vrátili i borci Rapidu. Ale na víc, než na branku střídajícího Ihora Krasnyanyka ze 77. minuty se již nezmohli. Bitvu záloh tak ovládla Slavia, která se čtyři kola před koncem sezony drží na pátém místě tabulky, béčku Psár patří se ziskem čtyřiatřiceti bodů aktuálně sedmá pozice.

„Nedělní zápas proti béčku Jesenice nám nevyšel už od první minuty. Mladý tým Jesenice byl na nás velmi dobře připravený a každou chybu bez milosti trestal - proto byl už po čtvrt hodině hry výsledek jasně pro hosty. V prvním poločase skóroval pouze soupeř, průběžný výsledek 1:5 byl jasným obrazem toho, kdo na hřišti vládl," prohlásil trenér béčka Psár Luděk Horký, který zároveň pochválil i hlavní rozhodčí Evženii Zubkovou. „Měla celý zápas pod kontrolou a za její výkon ji musím dát nejvyšší známku," ocenil kouč 44letou sudí.

„O poločasové přestávce jsme měli velkou debatu o našich chybách a všichni jsme do druhého poločasu nastoupili jako jeden muž. Hra ve druhém dějství už byla v naší režii, ale podařilo se nám snížit jen na 2:5. Chtěli bychom poděkovat fanouškům za velkou návštěvnost i za to, že to nevzdali stejně jako my," dodal kouč.

SK Rapid Psáry B - SK Slavia Jesenice B 2:5

Poločas: 1:5. Branky: 24. Štěpánek vlastní, 77. Krasnyanyk - 3. a 22. Tintěra, 1. M. Neumann, 2. D. Novotný, 16. Bradáč. Rozhodčí: Zubková. ŽK: 2:0 (13. Vrkoč, 83. Vondra). Diváci: 50. SK Rapid Psáry B: Horký - Skřivan, D. Dvořák, Vrkoč, Belia (46. Krasnyanyk), Keller, Kučerák (64. Polazhynets), Půlpán, Vondra, Djebar (77. Motyčka), L. Přeučil. Trenér: Luděk Horký. SK Slavia Jesenice B: Melichárek - Tintěra, Kindl, Bureš, Kolář, D. Novotný (77. Kul'ha), Novák, Potočník, M. Neumann (69. Mareček), Bradáč, Štěpánek. Trenér: Pavel Zdanovec.

Ostatní výsledky 25. kola III. třídy okresu Praha-západ (skupina A): TJ Okrouhlo - TJ Krňany 0:6, FC Jílové B - SK Olympie Dolní Břežany B 2:1, SK Kazín B - Sokol Zvole 5:2, TJ Jíloviště B - SK Vrané nad Vltavou 5:1, SK Čechoslovan Dolní Jirčany - SK Libeň 1:5, Spartak Průhonice B - SK Meteor Libeř 4:1.