Rezerva Rapidu zase plichtila. Exler: Musíme v sobě opět najít hlad po vítězství

Druhý zápas jara, druhá plichta. Poté, co béčko Rapidu Psáry remizovalo s Okrouhlem (1:1), se tým vedený trenérem Luďkem Horkým rozešel smírně i se zálohou FC Jílové. Utkání hrané na hřišti soupeře v rámci 18. kola áčkové skupiny ´okresní trojky´ skončilo výsledkem 3:3.

Psáry se dostaly do vedení už v první minutě, kdy se prosadil David Dvořák. Těsně před poločasovým odchodem do kabin ale domácí tým srovnal. Ve druhém dějství se Rapid ještě dvakrát dostal do vedení díky střídajícímu pomocníkovi z áčka Josefu Půlpánovi, ale i na tyto trefy našli borci z Jílového odpověď. Body se tak dělily.

„I přes velké odhodlání se nám nepodařilo ani druhé jarní utkání dotáhnout do vítězného konce. Udělali jsme nějaké chyby v defenzivě, které soupeř nekompromisně potrestal," litoval fotbalista rezervy Rapidu Psáry Petr Exler. „Remíza? Vnímáme ji jako ztrátu dvou bodů. V příštím zápase v sobě musíme opět najít hlad po vítězství," burcuje tým na dálku. "Benfika" je v aktuální tabulce III. třídy na sedmém místě, příště (7. dubna od 16.30 hodin) přivítá na domácím hřišti SK Kazín B, který se nachází na desáté pozici. Co myslíte, uspěje?

FC Jílové B - SK Rapid Psáry B 3:3

Poločas: 1:1. Branky: 44. Fiala, 68. Kučerák vlastní, 86. Doutnáč - 61. a 81. Půlpán, 1. D. Dvořák. Rozhodčí: Zatkal - Javůrek (laik), Žentý (laik). ŽK: 1:1 (45. S. Ctibor - 19. Djebar). Diváci: 45. Hřiště: FC Jílové (tráva). Sestava FC Jílové B: Bouška - Janošov, Mošniška, Doutnáč, Klumpar (81. V. Ctibor), Fiala, Dibelka, S. Ctibor, Šavel (78. Krch), Bauer, Kos. Trenér: Vladimír Vodička. Sestava SK Rapid Psáry B: J. Dvořák - Skřivan, D. Dvořák, Kalay (46. Polazhynets), Exler (46. Přeučil), Belia, Černoch (46. Půlpán), Djebar (46. O´Connor), Vrkoč, Vondra, Mathauser (46. Kučerák). Trenér: Luděk Horký.

Ostatní výsledky 18. kola III. třídy okresu Praha-západ (skupina A): Sokol Zvole - SK Libeň 1:1, TJ Krňany - SK Vrané nad Vltavou 3:2, TJ Okrouhlo - Spartak Průhonice 3:0, SK Kazín B - SK Slavia Jesenice B 2:2, SK Čechoslovan Dolní Jirčany - TJ Jíloviště B 2:4, SK Olympie Dolní Břežany B - SK Meteor Libeř 10:0.