Starší žáci vydřeli v závěru remízu. Jsem rád, že jsme se nevzdali, pochvaloval si kapitán Seibert

Na úvod jarní části sice prohráli na hřišti Benešova, ale od té doby se jim daří. Starší žáci Rapidu Psáry dokázali porazit Vestec i Sedlčany, teď o víkendu v rámci 20. kola céčkové skupiny I. A třídy Středočeského kraje uhráli na domácím hřišti bod za remízu 2:2 se Slavií Radonice.

„V první části jsme se chytili docela rychle vstřelenou brankou a skóre 1:0 jsme udrželi až do konce prvního poločasu. Ve druhé půli jsme neproměnili vyložené šance a soupeř na to reagoval dvěma rychlými góly. Jsem ovšem moc rád, že jsme se nevzdali, bojovali až do poslední minuty naplno, za což jsme byli odměněni vstřelením druhé a vyrovnávací branky,“ řekl v hodnocení zápasu kapitán starších žáků Rapidu Psáry Matouš Seibert, mimochodem autor trefy, která týmu nakonec zajistila cenný bod.

Výsledkově se proti Radonicím nedařilo mladším žákům, kteří sice dokázali ještě v průběhu prvního poločasu dotáhnout rychle nabobtnalé dvougólové manko, ale po změně stran už se neprosadili, zatímco soupeř dvěma přesnými zásahy strhl zajímavý zápas na svoji stranu. Nejbližší utkání čeká oba žákovské výběry Rapidu na domácím hřišti, soupeřem budou v neděli dopoledne Dolní Břežany.

SK Rapid Psáry U15 – TJ Slavia Radonice U15 2:2

Poločas: 1:0. Branky: 14. Pastierik, 80. Seibert – 58. Žlebek, 62. Beneš. Rozhodčí: Orálek – Proskočil (laik), Krejčí (laik). ŽK: 1:3 (76. Burimskiy – 64. Novák, 68. Pešat, 76. Chadžiev). Diváci: 20. Sestava SK Rapid Psáry U15: Medvedík – Pitter, Seibert, Severa, Dinh, Černý, Trejtnar, Burimskiy, Král, Pastierik, Drha. Střídající hráči: Brabec, Šveda, Šikýř. Trenér: Michal Suchý.

SK Rapid Psáry U13 – TJ Slavia Radonice U13 2:4

Poločas: 2:2. Branky: 20. Hájek, 24. Burimskiy – 5. Jaitner, 10. Pospíšil, 55. Uhlík, 68. Kaštovský. Rozhodčí: dohoda. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Sestava SK Rapid Psáry U13: Chlup – Soukup, Hnátek, Burimskiy, Syrovátka, Medvedík, Hájek, Dráb, Irra, Šikýř, Churánek. Střídající hráči: Kejval, Padevět. Trenér: Lukáš Khun.