Zápas jsme zvládli s přehledem, jásal Přeučil po výhře béčka nad Kazínem

Na úvod jara dvakrát remizovali, ale ve třetím zápase druhé poloviny sezony své skupiny okresní trojky už dokázali naplno uspět. Béčko Rapidu o víkendu přivítalo v domácím prostředí rezervu Kazína a vzájemnou konfrontaci hranou v rámci 19. kola soutěže zvládlo na jedničku. Díky dvěma trefám Josefa Půlpána a přesným zásahům Lukáše Přeučila, Petra Exlera a Michala Mikysky zvítězilo před padesátkou věrných příznivců 5:2.

„Troufnu si říct, že jsme nedělní zápas s Kazínem zvládli s přehledem. Až na drobné chyby a výpadky v defenzivě jsme jasnou herní převahou obhájili výhru třígólovým rozdílem," pochvaloval si devatenáctiletý mladík Lukáš Přeučil, jenž svojí brankou ve 28. minutě duelu zvýšil průběžný výsledek na 2:0 pro Rapid.

Záložní tým Psár se díky importu tří bodů posunul v tabulce na šesté místo s tříbodovým mankem na páté Vrané nad Vltavou. A příští zápas? Venkovní mač na hřišti SK Olympie Dolní Břežany B (neděle od 17 hodin).

SK Rapid Psáry B - SK Kazín B 5:2

Poločas: 3:1. Branky: 25. a 85. Půlpán, 28. L. Přeučil, 40. Exler, 78. Mikyska - 43. Havlík, 60. Zima. Rozhodčí: Dlouhý - Brož (laik), Manda (laik). ŽK: 4:3 (68. a 84. Ženatý, 35. Vondra, 56. Mikyska - 21. D. Bezucha, 49. L. Besser, 90. Císař). ČK: 1:0 (84. Ženatý). Diváci: 50. Sestava SK Rapid Psáry B: Horký - Skřivan, D. Dvořák (78. Moravec), Kalay (46. Polazhynets), Exler (56. Vrkoč), Kučerák (56. Ženatý), Černoch (46. Belia), L. Přeučil, Půlpán, Vondra, Mikyska. Trenér: Luděk Horký. Sestava SK Kazín B: Janda - P. Besser (68. Šimek), D. Bezucha, Kahoun (38. Jánský), Císař, Havlík, L. Besser, Zima, Měchura, Lega, Ottomanský. Trenér: D. Bezucha.

III. třída okresu Praha-západ, skupina A, ostatní výsledky 19. kola: SK Vrané nad Vltavou - SK Libeň 7:3, SK Čechoslovan Dolní Jirčany - Sokol Zvole 0:1, SK Slavia Jesenice - SK Olympie Dolní Břežany 4:0, TJ Jíloviště B - TJ Okrouhlo 4:3, SK Meteor Libeř - TJ Krňany 1:5, Spartak Průhonice B - FC Jílové B 3:1.