Patnáct zápasů, patnáct výher, první místo v tabulce. Každá série ale jednou končí. Starší žáci Viktorie Vestec o víkendu poprvé v sezoně nebodovali. Přemožitel? No přece mladíci Rapidu Psáry, kteří na hřišti favorita v rámci 19. kola skupiny C krajské I. A třídy vyhráli překvapivě 2:0. Obě branky vítězného celku obstaral ve druhém poločase útočník Filip Pastierik.

Rapiďáci se díky nečekané, ale o to cennější výhře udrželi na jedenácté příčce, a to mají ještě úterní dohrávku (hraje se v Kamenici) proti Tatranu Sedlčany k dobru. Stejně jako jejich parťáci do 13 let, kteří ve Vestci o víkendu sice vstřelili první a poslední gól, ale nakonec prohráli 2:6. Mladší žáci jsou v tabulce I. A třídy desátí.

I. A třída žáků U15, skupina C, 19. kolo: TJ Viktoria Vestec - SK Rapid Psáry 0:2

„Do zápasu jsme nastoupili s novými taktikami a ty se hned osvědčily. Díky bojovností naší obrany a po výborném výkonu našeho gólmana jsme udrželi první nulu vzadu v sezoně. Ustáli jsme velký tlak a z protiútoků se nám podařilo skórovat," hodnotil utkání dvougólový střelec Rapidu Filip Pastierik.

Poločas: 0:0. Branky: 56. a 71. Pastierik. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Sestava SK Rapid Psáry U15: Medvedík - Pitter, Selbert, Severa, Tran, Černý, Trejtnar, Burimskiy, Král, Pastierik, Martínek. Střídající hráči: Drha, Šikýr, Debřička. Trenér: Michal Suchý.

Poločas: 4:1. Branky: 15. a 61. Havlík, 23. a 60. Minář, 26. Javůrek, 32. Stoklasa - 7. Hájek, 63. Hnátek. Rozhodčí: dohoda. ŽK: 0:0. Diváci: 45. Sestava SK Rapid Psáry U13: Chlup - Soukup, Hnátek, Burimskiy, Syrovátka, Medvedík, Hájek, Dráb, Irra, Šikýř, Churánek. Trenér: Lukáš Khun.