Starší žáci bodovali počtvrté za sebou, třináctka si proti Olympii zastřílela

Starší žáci Psár pokračují v solidní jarní formě. Parta mladíků vedená trenérem Michalem Suchým tentokrát v domácím zápase 21. kola skupiny C krajské I. A třídy remizovala s Olympií Dolní Břežany 1:1 a bodovala už počtvrté za sebou. Skóre utkání otevřel téměř po hodině hry vyhlášený střelec Filip Pastierik, ale za hosty srovnal pouhé dvě minuty před koncem Michael Alex Žižka. Body se tak na hřišti Rapidu dělily.

„Do utkání s Břežany jsme vstupovali se třemi duely bez porážky. I proto jsme měli vysoké ambice doma získat tři body. Počasí nám v tom ale nepřálo," posteskl si brankář starších žáků Rapidu Psáry Jakub Medvedík. „V první půli jsme sice měli pasáže, v nichž jsme hráli fotbal, ale celkově jsme nehráli vůbec dobře. I přesto jsme ve druhém poločase vstřelili vedoucí branku, která nás nabudila. Bohužel jsme pak v závěrečných minutách inkasovali a zápas tak skončil remízou," doplnil čtrnáctiletý gólman k hodnocení remízové partie.

Pro pořádek se ještě sluší přidat, že proti Olympii Dolní Břežany hráli v domácím prostředí i mladší žáci. Ti sice od soupeře dostali dvě branky, ale hned sedm jich dali, takže slavili tři body za vítězství 7:2. Hattrickem se blýskl Nikita Burimskiy, po jednom gólu si připsali Michal Churánek, Roman Šikýř, Jakub Irra a Viktor Medvedík.

SK Rapid Psáry U15 - SK Olympie Dolní Břežany U15 1:1

Poločas: 0:0. Branky: 58. Pastierik - 78. Žižka. Rozhodčí: Čechmánek - Perlík, Dvořák. ŽK: 2:1 (61. Tran, 66. Trejtnar - 71. Červený). Diváci: 20. Sestava Rapidu: Medvedík - Tran, Seibert, Severa, Dinh, Černý, Trejtnar, Burimskiy, Král, Pastierik, Drha. Na lavičce: Pitter, Brabec, Šveda, Scholz, Martínek. Trenér: Michal Suchý.

SK Rapid Psáry U13 - SK Olympie Dolní Břežany U13 7:2

Poločas: 1:2. Branky: 40., 47. a 67. Burimskiy, 12. Churánek, 43. Irra, 62. V. Medvedík, 70. Šikýř - 23. Soukup, 27. Šulák. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Sestava Rapidu: Chlup - Soukup, Hnátek, Burimskiy, Syrovátka, V. Medvedík, Hájek, Dráb, Irra, Šikýř, Churánek. Na lavičce: Kejval, Padevět. Trenér: Martin Hájek.