Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 61 článků.
29_20240402_164720.jpg

FOTO: Spálené tutovky Rapid nemrzely, domácí výhru trefili Studnička s Azilinonem

Vůbec poprvé v jarní části sezony se představili na domácí půdě, kde neprohrávají. A svou úspěšnou sérii navzdory určitým porodním bolestem prodloužili. Áčko fotbalového Rapidu Psáry přivítalo v sobotu odpoledne v rámci 20. kola svojí skupiny krajské I. A třídy Slavoj Vrdy, s nímž na podzim prohrálo 1:2. Tentokrát ale svého soupeře porazilo 2:0, když se střelecky prosadili Štěpán Studnička a Michael Azilinon.

28_20240328_210243.jpg

Poprvé doma, do Psár přijedou Vrdy. Je čas vrátit soupeři porážku z podzimu

Minulý týden přivezli velice cenné tři body ze Staré Boleslavi, kde vyhráli těsně 3:2. A na ně budou chtít fotbalisté Rapidu Psáry navázat i v dalším souboji druhé poloviny béčkové skupiny krajské I. A třídy doma proti Slavoji Vrdy. Utkání, které se hraje v rámci 20. kola soutěže, začíná na psárském hřišti v sobotu v 16.30 hodin.

27_20240327_174916.jpg

Soupeř nás presoval a hrál hodně vysoko, všiml si Mikyska. A ocenil i výkon gólmana Foferky

Na podzim Starou Boleslav porazili na domácím hřišti 5:2, a také ve víkendové jarní odvetě áčko fotbalového Rapidu Psáry ve vzájemném boji uspělo. Tentokrát ale byla cesta za třemi body o pořádný kousek složitější. Domácí Slavoj totiž dokázal na dvě trefy soupeře vždy zareagovat, na branku kapitána Lukáše Poučka z 69. minuty už ale nikoliv. Rapid tak zápas 19. kola aktuálního ročníku béčkové skupiny I. A třídy vyhrál 3:2, odčinil předchozí remízové zaváhání s Rejšicemi a upevnil si druhé místo v tabulce dva body za lídrem z Hlízova.

25_20240326_180834.jpg

Žáci s céčkem Benešova neuspěli, zaujal však hattrick Filipa Pastierika

Žáci fotbalového Rapidu Psáry mají za sebou první soutěžní utkání jarní části sezony. Hráči do třinácti a patnácti let vyrazili k zápasům 17. kola svojí skupiny I. A třídy Středočeského kraje do Benešova, kde změřily síly s místním céčkem. Mladí Rapiďáci se proti favoritovi sice snažili, ale domů odjížděli s nulovým bodovým ziskem. Starší žáci navzdory hattricku Filipa Pastierika padli 3:8, jejich o dva roky mladší parťáci 1:8.

24_20240325_182555.jpg

FOTO: Béčku Rapidu převaha nestačila, na umělce v Šeberově vyválčilo jen bod

Fotbalisté SK Rapid Psáry B si v neděli odpoledne odbyly premiéru v jarní části sezony třetí okresní třídy. Na umělé trávě v Šeberově, kde našli dočasný azyl, změřili síly s Okrouhlem, s nímž na podzim remizovali 2:2. A nerozhodný výsledek se urodil i tentokrát. Rapid sice ve druhé půli dostal do vedení střídající mladík Lukáš Přeučil, ale hosté záhy srovnali z nařízeného pokutového kopu. Body se tak v chladném počasí dělily.

23_20240325_143704.jpg

Skvělá práce. Dorostenci si na úvod jara zastříleli, pěti góly smetli Bohutín a Podlesí

Lepší vstup do jarní fáze soutěžní sezony v krajské I. A třídě si devatenáctka fotbalových Psár nemohla ani přát. Půlmistr vedený trenérem Janem Kozlem v rámci 17. kola déčkové skupiny odcestoval do Příbrami, kde se v neděli dopoledne na umělé trávě utkal se sdruženým týmem domácího Bohutína a Podlesí. Výsledek? Naprosto jednoznačný. Po dvou brankách Jana Navrátila a trefách Jiřího Suchara, Marka Šedivého a Matěje Motyčky psárští mladíci vyhráli vysoko 5:0 a upevnili si vedoucí příčku před druhou Jesenicí.

20_20240321_184827.jpg

Áčko čeká další venkovní zápas, rezerva hostí Okrouhlo. Co dorostenci?

Tři nejsledovanější týmy fotbalového SK Rapid Psáry mají před sebou docela perný víkend. Áčko hrající jednu ze skupin krajské I. A třídy míří na trip do Staré Boleslavi, kde je čeká souboj s domácím Slavojem. Rezervní výběr Rapidu zahájí jarní polovinu áčkové skupiny okresní trojky v neděli od 15 hodin proti Okrouhlu a jarní soutěžní premiéra čeká i dorost, a to soubojem na umělém hřišti 1. FK Příbram proti Bohutínu a Podlesí.