Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.
59_20240520_174716.jpg

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Dorostenci i starší žáci pokořili Votice, béčko padlo s Jesenicí

/FOTOGALERIE/ Podívejte se na to, jak si o uplynulém víkendu vedli fotbalisté reprezentující barvy SK Rapid Psáry. První tým vyhrál nad Nymburkem a je blízko postupu do krajského přeboru. Podobně si vedli i dorostenci, kteří v domácím prostředí skolili Votice. Dařilo se ovšem i starším žákům či mladší přípravce. Níže v souvisejících odkazech najdete fotogalerie k zápasům áčka, béčka, ale také dorostu.

58_20240517_082439.jpg

Kam za fotbalem: áčko hostí Nymburk, rezerva vyzve v derby zálohu Jesenice

Třetí květnový víkend bude pro většinu kategorií fotbalových Psár opět ve znamení pořádné dřiny. Áčko přivítá před svými fanoušky Nymburk a bude chtít prodloužit již tak dlouhou sérii výher. Rezerva hostí o den později v atraktivním souboji béček jesenickou Slavii a dorostenci i žáci změří síly v domácím prostředí s nepříjemnými Voticemi. V akci ale budou také mladší i starší přípravka a druhý tým mladších žáků, který (až v pondělí odpoledne - 17.00 hodin) zamíří do nedalekých Zlatníků, kde se konfrontuje s béčkem Viktorie Vestec.

50_20240508_183831.jpg

Kam za fotbalem? Žáci míří do Říčan, dorostence čeká bitva ve městě hermelínů

Je před námi další víkend, což znamená jediné: další pořádnou porci fotbalové zábavy. Drtivá většina kategorií Rapidu Psáry cestuje ke svým zápasům ven, výjimkou je pouze starší přípravka, která v sobotu změří síly se Zvolí. A pozor: už ve čtvrtek jde do akce starší žákovské béčko, které čeká konfrontace na hřišti Kazína.

46_20240507_080447.jpg

FOTO, VÝSLEDKY: Benfika přehrála Vrané, mladší přípravce se v Jesenici dařilo

Nejen áčko a béčko, ale i všechna mladežnická družstva Rapidu Psáry měla o víkendu napilno. Některým se dařilo více, jiným méně. Všichni fotbalisté ale hrdě reprezentovali klub a na zelených trávnících se rvali o co nejlepší výsledek. Kromě áčka, rezervy i dorostu se dařilo mladší přípravce, která na turnaji v Jesenici dvakrát vyhrála a jednou remizovala. Podívejte se na výsledkový servis, ale také na fotky ze zápasu prvního týmu s Luštěnicemi (4:0) a neuvěřitelného souboje starších žáků proti Jesenici (5:6).

45_20240503_072738.jpg

Atraktivní víkend! Áčko čeká další domácí zápas, dorostenci i žáci přivítají v derby Jesenici

První květnový víkend ve znamení fotbalu. A pro fanoušky agilně působící klubu SK Rapid Psáry to platí dvojnásob. V akci bude hned několik kategorií, mnoho z nich doma. Áčko v sobotu přivítá Luštěnice, béčko o den později Vrané nad Vltavou. Dorostenci i oba elitní žákovské výběry pak vyzvou Slavii Jesenice. Bojovat na zelených trávnících budou ale i ti nejmenší z řad mladší i starší přípravky. Vyrazíte někam fandit?